Varberg
Postat: mån 04 aug 2008, 17:29
god eftermiddag kära pratabasare. jag har nyss flyttat till varberg för att studera. någon här som har några heta tips på vad man kan göra i varberg om dagarna (då jag inte går i skolan)?
Fästningen vid hamnen, med Bockstensmannen.flumpedagog skrev:god eftermiddag kära pratabasare. jag har nyss flyttat till varberg för att studera. någon här som har några heta tips på vad man kan göra i varberg om dagarna (då jag inte går i skolan)?
Eller Getteröns naturreservat...MALA skrev:Om man gillar att fiska kan man ta någon av Fladenbåtarna. Är man intresserad av fåglar kan man ta en kikare med sig till stranden och spana in strandskator och ruggugglor
Ugglan GBG skrev:Eller Getteröns naturreservat...MALA skrev:Om man gillar att fiska kan man ta någon av Fladenbåtarna. Är man intresserad av fåglar kan man ta en kikare med sig till stranden och spana in strandskator och ruggugglor
YES!!!!!Ugglan GBG skrev: Cykla till Träslövsläge och äta glass på Tre Toppar.
Minigolf, det finns många banor i stan.
Jag vindsurfade en gång:Foxbat skrev:Vindsurfa i Apelviken
nej det får man inte..Punkster skrev:Får man fråga vad du ska studera?![]()
jo det får manflumpedagog skrev:tackar för alla svar! det hetaste måste dock vara fågelskådningen, låter jäkligt avkopplande!
nej det får man inte..Punkster skrev:Får man fråga vad du ska studera?![]()
Coolt! En polare som producerade mitt bands senaste EP tog slutade där för inte alls länge sen.flumpedagog skrev:jo det får manflumpedagog skrev:tackar för alla svar! det hetaste måste dock vara fågelskådningen, låter jäkligt avkopplande!
nej det får man inte..Punkster skrev:Får man fråga vad du ska studera?![]()
jag ska studera på recordia. ljudteknikerutbildning typ.