Är jag töntig?
Postat: lör 20 sep 2008, 21:35
... om jag inte har en bas med i min avatar?
Den talande korven i Quornreklamen är väldigt lik den där muppen.TDHP skrev:![]()
ABSOLUT INTE! (se bara på min...och det är ändå en bild tagen från verkligheten).. Skulle snarare vilja säga "tvärt om".Theodeus skrev:... om jag inte har en bas med i min avatar?
Shite vad coolt Lobster!BassLobster skrev:ABSOLUT INTE! (se bara på min...och det är ändå en bild tagen från verkligheten).. Skulle snarare vilja säga "tvärt om".Theodeus skrev:... om jag inte har en bas med i min avatar?
Njae... snarare jordnära...BB3000S skrev:Shite vad coolt Lobster!BassLobster skrev:ABSOLUT INTE! (se bara på min...och det är ändå en bild tagen från verkligheten).. Skulle snarare vilja säga "tvärt om".Theodeus skrev:... om jag inte har en bas med i min avatar?
Jag vet, kunde inte motstå den... Snodd från en stolt posör på ett Astoria-forum.BassLobster skrev:Njae... snarare jordnära...BB3000S skrev:Shite vad coolt Lobster!BassLobster skrev:ABSOLUT INTE! (se bara på min...och det är ändå en bild tagen från verkligheten).. Skulle snarare vilja säga "tvärt om".Theodeus skrev:... om jag inte har en bas med i min avatar?
fast när man ser din så måste man faktiskt göra ett undantag...
Men den här då...?BB3000S skrev:Jag vet, kunde inte motstå den... Snodd från en stolt posör på ett Astoria-forum.BassLobster skrev:Njae... snarare jordnära...BB3000S skrev:Shite vad coolt Lobster!BassLobster skrev:ABSOLUT INTE! (se bara på min...och det är ändå en bild tagen från verkligheten).. Skulle snarare vilja säga "tvärt om".Theodeus skrev:... om jag inte har en bas med i min avatar?
fast när man ser din så måste man faktiskt göra ett undantag...
BassLobster skrev:Men den här då...?BB3000S skrev:Jag vet, kunde inte motstå den... Snodd från en stolt posör på ett Astoria-forum.BassLobster skrev:Njae... snarare jordnära...BB3000S skrev:Shite vad coolt Lobster!BassLobster skrev:ABSOLUT INTE! (se bara på min...och det är ändå en bild tagen från verkligheten).. Skulle snarare vilja säga "tvärt om".Theodeus skrev:... om jag inte har en bas med i min avatar?
fast när man ser din så måste man faktiskt göra ett undantag...
Så lustigt...det gjorde min flamma med...fast efter varje gig...och många gig blev det. Ett bra sätt att slippa "nedstämd" (öh...) stämning?BB3000S skrev:BassLobster skrev:Men den här då...?BB3000S skrev:Jag vet, kunde inte motstå den... Snodd från en stolt posör på ett Astoria-forum.BassLobster skrev:Njae... snarare jordnära...BB3000S skrev:Shite vad coolt Lobster!BassLobster skrev:ABSOLUT INTE! (se bara på min...och det är ändå en bild tagen från verkligheten).. Skulle snarare vilja säga "tvärt om".Theodeus skrev:... om jag inte har en bas med i min avatar?
fast när man ser din så måste man faktiskt göra ett undantag...
Det gjorde hon jag är gift med!!
BassLobster skrev:Så lustigt...det gjorde min flamma med...fast efter varje gig...och många gig blev det. Ett bra sätt att slippa "nedstämd" (öh...) stämning?BB3000S skrev:BassLobster skrev:Men den här då...?BB3000S skrev:Jag vet, kunde inte motstå den... Snodd från en stolt posör på ett Astoria-forum.BassLobster skrev:Njae... snarare jordnära...BB3000S skrev:Shite vad coolt Lobster!BassLobster skrev:ABSOLUT INTE! (se bara på min...och det är ändå en bild tagen från verkligheten).. Skulle snarare vilja säga "tvärt om".Theodeus skrev:... om jag inte har en bas med i min avatar?
fast när man ser din så måste man faktiskt göra ett undantag...
Det gjorde hon jag är gift med!!