Geddan, var är du...?
Postat: tis 09 dec 2008, 12:16
Hallå Geddan, var håller du hus? Du svarar ju varken på PM eller på mobilen...? 

Hahahah!!!FreCKo skrev:Geddan hälsar att han sitter i häkte. Efter en spelning där han var alldeles för alkoholpåverkad skulle han försöka ragga upp en tjej. Misären blev total när Geddans svettiga läderbyxor gjorde att när han väl fått hem en dam så fick han inte av sig byxorna, varav han då försökte ge sig på dom med en sax. Kvinnan blev livrädd då Geddan under tiden han traskat omkring i lägenheten mumlat något om att "jävla helvete va dom där jävlarna ska vara jobbiga, ska fan sätta stopp för den en gång för alla".
När polisen kom blev Geddan så rädd att han dessutom lyckades med konststycket att klippa snett.
Summa sumarum = Det blir inga fler mini-Geddan i framtiden.
AHH!!! DÄR HAR VI DET! Tack!BarbequeVillage skrev:Jill Johnsson med förstoppning...
Jag tycker du ser ut precis som jag minns dig från Glanshammar!!!blackparkas skrev:Och jag då, vem är jag lik??
<<-------
Precis.. lika hårigt arsle.. med eller utan kjol/kallingar!200071 skrev:Jag tycker du ser ut precis som jag minns dig från Glanshammar!!!blackparkas skrev:Och jag då, vem är jag lik??
<<-------
Och jag som trodde att det var varandras BASAR ni inspekterade och klämde på i GlanshammarLiten skrev:Precis.. lika hårigt arsle.. med eller utan kjol/kallingar!200071 skrev:Jag tycker du ser ut precis som jag minns dig från Glanshammar!!!blackparkas skrev:Och jag då, vem är jag lik??
<<-------
pfft, det enda glansiga under den helgen var Geddans bakdel, nyrakad och insmord i babyolja!Taurus skrev:Och jag som trodde att det var varandras BASAR ni inspekterade och klämde på i GlanshammarLiten skrev:Precis.. lika hårigt arsle.. med eller utan kjol/kallingar!200071 skrev:Jag tycker du ser ut precis som jag minns dig från Glanshammar!!!blackparkas skrev:Och jag då, vem är jag lik??
<<-------
Schhh!!!FreCKo skrev:pfft, det enda glansiga under den helgen var Geddans bakdel, nyrakad och insmord i babyolja!Taurus skrev:Och jag som trodde att det var varandras BASAR ni inspekterade och klämde på i GlanshammarLiten skrev:Precis.. lika hårigt arsle.. med eller utan kjol/kallingar!200071 skrev:Jag tycker du ser ut precis som jag minns dig från Glanshammar!!!blackparkas skrev:Och jag då, vem är jag lik??
<<-------
Men nu blir jag rådvill, ena gången hårig, andra gången rakad - är det samma ändalykt som är inspekterad? Kan man inte skilja på en hårig och en nyrakad stuss, kan man då skilja på en Jazz och en P? Är alla rapporter från Glanshammar upplösta i en dimma av babyolja? Min världsbild har rasat samman...Geddy_Lee skrev:Schhh!!!FreCKo skrev:pfft, det enda glansiga under den helgen var Geddans bakdel, nyrakad och insmord i babyolja!Taurus skrev:Och jag som trodde att det var varandras BASAR ni inspekterade och klämde på i GlanshammarLiten skrev:Precis.. lika hårigt arsle.. med eller utan kjol/kallingar!200071 skrev:Jag tycker du ser ut precis som jag minns dig från Glanshammar!!!blackparkas skrev:Och jag då, vem är jag lik??
<<-------
Sambon blir svartis om ni berättar om det där!
*ASGARV*BarbequeVillage skrev:Jill Johnsson med förstoppning...
Ingen som undrat över källan till tidningscitatet: "Fender Jazz Precision; -en klassiker"?Taurus skrev:Kan man inte skilja på en hårig och en nyrakad stuss, kan man då skilja på en Jazz och en P? Är alla rapporter från Glanshammar upplösta i en dimma av babyolja? Min världsbild har rasat samman...
Nu missar ni alla det viktigaste som endast optic kan svara på: Är ändalykten kvalitetssäkrad???Taurus skrev: Men nu blir jag rådvill, ena gången hårig, andra gången rakad - är det samma ändalykt som är inspekterad?
Och enligt vilka normer? Räknas ändalykten som varu- eller tjänsteproducerande?figgebass skrev:Nu missar ni alla det viktigaste som endast optic kan svara på: Är ändalykten kvalitetssäkrad???Taurus skrev: Men nu blir jag rådvill, ena gången hårig, andra gången rakad - är det samma ändalykt som är inspekterad?
BarbequeVillage skrev:Jill Johnsson med förstoppning...