ja, det hade ju närmast varit jutteburskt...!
Jag går oxå o lägger mej nu.
KÖÖÖÖP !!! Tips på Blocket.... =)
- Klopper
- Hedersmedlem
- Inlägg: 18375
- Blev medlem: sön 12 aug 2007, 00:33
- Ort: Herd Island
Männ dänn e jö ingen pressitions bass jö!dereborn skrev:Den har P & J - köp!Klopper skrev:Är det bara jag som tycker den är fulare än Marit Paulsenx10?

"Hade han varit dubbelt så intelligent hade han varit halvidiot." Okänd tänkare.
"Jag kommer nog inte att använda allt plank, men de bräderna som håller ihop planket ska nog vara med." Tack Chriller!
Medlem av PrataBas gubbklubb 40+..
"Jag kommer nog inte att använda allt plank, men de bräderna som håller ihop planket ska nog vara med." Tack Chriller!

Medlem av PrataBas gubbklubb 40+..
- Marshall
- VIP medlem
- Inlägg: 5068
- Blev medlem: tis 20 nov 2007, 19:25
- Ort: Sollentuna
-
- Kontot är inaktiverat
- Inlägg: 17041
- Blev medlem: lör 19 jan 2008, 01:37
The Marshall skrev:Roland skrev: Hade jag inte suttit på ett trist hotellrum i Katrineholm just nu så hade jag redan suttit i bilen med en ICA-påse full av diverse obskyra basdelar...och en grandios idéKatrineholm!!
Vad har du gjort för att få det straffet?
Det kan man verkligen fråga sig...dessutom så drack jag inget starkare än cola på hela kvällen och vaknar ändå med huvudvärk och blodsprängda ögon...vakna sjuk på Statt i Katrineholm...ibland kommer straffen slag i slag får man ju säga!