Oj. Japan Jazz - 3500:-
Postat: mån 15 jun 2009, 18:11
För här är ju den svenska grammatiknivån på topp! HAHAHAHAHAHAHAHAHAsabullba skrev:Om han inte skulle stava så konstigt eller om den var på provavstånd hade den varit min!
Man ska aldrig lita på de där jävla danskarna!Punkster skrev:Har också sett den. Jag tror att annonsören är dansk.
Numera har även danskar fri rörlighet inom EU. Jag tror det infördes vid årsskiftetGeddy_Lee skrev:Varför skulle han vara dansk, när han skriver på norska och bor i Värmland när norksa gränsen?
Geddy förstår det här med sannolikhetslära och drar sina egna slusatser.alexon skrev:Numera har även danskar fri rörlighet inom EU. Jag tror det infördes vid årsskiftetGeddy_Lee skrev:Varför skulle han vara dansk, när han skriver på norska och bor i Värmland när norksa gränsen?
Jaja, bara var på det viset. Men när det gäller danskar, då har sannolikheter sällan någonting med saken att göra. Men när det gäller norrmän så är det troligen precis tvärtom.200071 skrev:Geddy förstår det här med sannolikhetslära och drar sina egna slusatser.alexon skrev:Numera har även danskar fri rörlighet inom EU. Jag tror det infördes vid årsskiftetGeddy_Lee skrev:Varför skulle han vara dansk, när han skriver på norska och bor i Värmland när norksa gränsen?
Vilket han förmodligen gör alldeles rätt i.
Skönt att inte behöva vara först ut och korrigera hela tiden...tack Gäddan.Geddy_Lee skrev:Varför skulle han vara dansk, när han skriver på norska och bor i Värmland när norksa gränsen?
Jo, men Ricen var med en kasse. Då skickar man inte med bussgods.Kultivator skrev:Svarta stratarattar på Jazzbas = SNYGGT. Ric-gitarren var inte dum heller. Och rätt billig också, eller?
Inte om kassen är kass, nej.alexon skrev:Jo, men Ricen var med en kasse. Då skickar man inte med bussgods.Kultivator skrev:Svarta stratarattar på Jazzbas = SNYGGT. Ric-gitarren var inte dum heller. Och rätt billig också, eller?
Du bor inte i Värmland! Du bor i O-Närke!RobinoZombie skrev:synd att det är fel del av värmland bara, fän.