intressekoll.
Postat: fre 28 dec 2007, 19:03
Geddy_Lee skrev:Skateboard reklekteras i basen?
det vill allahosse skrev:jag vill gärna byta plektrumskydd med dig
fan. jag trodde jag var unik.albinriddlah skrev:det vill allahosse skrev:jag vill gärna byta plektrumskydd med dig
kommer lägga ut den på annons för runt 6-7000.blackparkas skrev:Det är i princip omöjligt att få intresserade om du inte meddelar vad du vill ha för pjäsen.
...eh....liiiite väl i överkant kanske.....albinriddlah skrev:kommer lägga ut den på annons för runt 6-7000.blackparkas skrev:Det är i princip omöjligt att få intresserade om du inte meddelar vad du vill ha för pjäsen.
pratabas-priset blir lägre.
har inte riktigt bestämt mig ifall den ska gå än.
den kan komma till nytta snart.
runtwhatawaste skrev:...eh....liiiite väl i överkant kanske.....albinriddlah skrev:kommer lägga ut den på annons för runt 6-7000.blackparkas skrev:Det är i princip omöjligt att få intresserade om du inte meddelar vad du vill ha för pjäsen.
pratabas-priset blir lägre.
har inte riktigt bestämt mig ifall den ska gå än.
den kan komma till nytta snart.
Vill minnas att jag gav 6´500 för min lite smått moddade MIM 62-rissue Jazzbas.albinriddlah skrev:runtwhatawaste skrev:...eh....liiiite väl i överkant kanske.....albinriddlah skrev:kommer lägga ut den på annons för runt 6-7000.blackparkas skrev:Det är i princip omöjligt att få intresserade om du inte meddelar vad du vill ha för pjäsen.
pratabas-priset blir lägre.
har inte riktigt bestämt mig ifall den ska gå än.
den kan komma till nytta snart.
helt original. det kan väl bara höja prisetGeddy_Lee skrev: Vill minnas att jag gav 6´500 för min lite smått moddade MIM 62-rissue Jazzbas.
Fast då får du ju dra av på din för avsaknad av 2 MM Bassline-micar, Seymour Duncan Preamp och Gotoh stall....